fényképe

Jellemzők és előnyök

  • Layer 3 kapcsolás nagy hálózatok különböző alhálózatok felosztásához, illetve lehetővé teszi adatok és információk kommunikációját a hálózaton keresztül
  • IEEE 1588 PTP (Precision Time Protocol) a hálózatok időszinkronilázásáért
  • DHCP opció 82 az IP címek hozzárendelése különböző politikákkal
  • Modbus/TCP ipari Ethernet protokoll támogatása
  • Turbo Ring, Turbo Chain, és RSTP/STP a hálózati redundanciáért
  • IGMP snooping és GMRP a multicast forgalom megszűréséért az ipari Ethernet protokollok közül
  • IEEE 802.1Q VLAN és GVRP protokollok könnyítik meg a hálózattervezést
  • QoS (IEEE 802.1p/1Q) és TOS/DiffServ a determinizmus növeléséhez
  • IEEE 802.3ad, LACP az optimális sávszélesség hasznosításához
  • IEEE 802.1X, HTTPS, és SSH, hogy növelje a hálózat biztonságát
  • SNMPv1/v2c/v3 a hálózati felügyelet különböző szintjeihez
  • RMON a hatékony hálózati monitoringhoz és proaktív képesség
  • Sávszélesség menedzsment a kiszámíthatatlan hálózati állapotok megelőzéséhez
  • Lezárja a portot (port locking), hogy csak azok férjenek hozzá, akik megfelelő MAC címmel rendelkeznek
  • Port tükrözés az online hibakereséshez
  • Automatikus figyelmeztetés eltérés esetén e-mail-ben vagy relés kimenet segítségével

 

Az eszköz leírása

A folyamatautomatizálási és szállításautomatizálási alkalmazások vegyítenek adatokat, hangokat, és videókat, ezért magas teljesítőképességre és megbízhatóságra van szükségük. Az IKS-G6824A sorozat teljes Gigabit backbone switch-ek fel vannak szerelve 24 Gigabit Ethernet porttal és támogatják a Layer 3 routing funkciót, hogy megkönnyítsék az alkalmazások telepítését a hálózatok között, ezért ideálisak nagyméretű ipari hálózatok számára. Az IKS-G6824A teljes Gigabit növeli a 24G portos Layer 3 teljes Gigabit menedzselt Ethernet switch-ek sávszélességét, hogy magas teljesítményt kínáljanak és nagy mennyiségű adat, videó és hang forgalmát biztosítsák a hálózaton keresztül. A switch-ek támogatják a Turbo Ring-et, a Turbo Chain-t, és az RSTP/STP redundancia protokollt, és ventilátor nélkül működnek, leválasztott redundáns tápellátással rendelkeznek, hogy növeljék a rendszer megbízhatóságát és a hálózat gerincének elérhetőségét.

Termékek

4616
IKS-G6524A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV
Layer 2 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -10 to 60°C operating temperature
Lista ár: 1 329 600 Ft
Bruttó ár: 1 688 592 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4622
IKS-G6824A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -10 to 60°C operating temperature
Lista ár: 1 824 000 Ft
Bruttó ár: 2 316 480 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4623
IKS-G6824A-20GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 100/1000BaseSFP slots and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -40 to 75°C operating temperature
Lista ár: 1 935 200 Ft
Bruttó ár: 2 457 704 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4624
IKS-G6824A-4GTXSFP-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 10/100/1000BaseT(X) ports, and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -10 to 60°C operating temperature
Lista ár: 1 824 000 Ft
Bruttó ár: 2 316 480 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4625
IKS-G6824A-4GTXSFP-HV-HV-T
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 20 10/100/1000BaseT(X) ports, and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -40 to 75°C operating temperature
Lista ár: 1 935 200 Ft
Bruttó ár: 2 457 704 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4626
IKS-G6824A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 10/100/1000BaseT(X) ports, 8 100/1000BaseSFP slots and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -10 to 60°C operating temperature
Lista ár: 1 824 000 Ft
Bruttó ár: 2 316 480 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4627
IKS-G6824A-8GSFP-4GTXSFP-HV-HV-T
Layer 3 Full Gigabit managed Ethernet switch with 12 10/100/1000BaseT(X) ports, 8 100/1000BaseSFP slots and 4 10/100/1000BaseT(X) or 100/1000BaseSFP slot combo ports, 2 isolated power supplies (85 to 264 VAC), -40 to 75°C operating temperature
Lista ár: 1 935 200 Ft
Bruttó ár: 2 457 704 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés