fényképe

Jellemzők és előnyök

 

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 csatlakozás), 100BaseFX (multi mód, SC/ST csatlakozás)
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x támogatás
  • Broadcast storm elleni védelem
  • DIN-sínre szerelhető
  • -10 - 60°C működési hőfoktartomány

 

Az eszköz bemutatása

Az EDS-205/208 ipari Ethernet switch-ek belépő szintű ipari 5 és 8 portos Ethernet switch-ek, amelyek támogatják az IEEE 802.3/802.3u/802.3x-et a következő funkciókkal: 10/100M, teljes/fél duplex, MDI/MDIX automatikus érzékelés RJ45 portokkal. Az EDS-205/208 switch-ek -10 és 60°C közötti működési hőfoktartománnyal rendelkeznek. Robusztus felépítésüknek köszönhetően helyt állnak bármely zord ipari környezetben. A switch-eket könnyen lehet installálni mind DIN-sínen, mind elosztó dobozon. A DIN-sínre szerelhetőség, széles működési hőfoktartomány, és az IP30 ház, valamint a LED indikátorok a plug-and-play EDS-205/208 switch-eket egyszerűen kezelhetővé és megbízhatóvá varázsolják.

Termékek

2467
EDS-205
Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
Lista ár: 25 500 Ft
Bruttó ár: 32 385 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2469
EDS-208
Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
Lista ár: 37 500 Ft
Bruttó ár: 47 625 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2473
EDS-208-M-SC
Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC connector, -10 to 60°C
Lista ár: 65 200 Ft
Bruttó ár: 82 804 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2474
EDS-208-M-ST
Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, ST connector, -10 to 60°C
Lista ár: 65 200 Ft
Bruttó ár: 82 804 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés