fényképe

Jellemzők és előnyök

  • Redundáns 24V DC táplálás
  • Relés kimenet: riasztás tápellátási vagy kommunikációs hiba esetén
  • Broadcast storm elleni védelem
  • A VLAN címkézett csomagok átlátható átvitele
  • -40 és 75°C közötti működési hőfoktartomány (T modellek)

 

Az eszköz bemutatása

Az EDS-305/308 5 portos és 8 portos Ethernet switch-ek gazdaságos megoldást jelentenek az ipari Ethernet kapcsolatok számára. A beépített relés figyelmeztető funkció riasztja a hálózati mérnököket tápellátási vagy kommunikációs hiba esetén. A switch-eket az olyan zord ipari körülményekhez igazodva tervezték, amelyek veszélyesek is lehetnek (Class I, Div. 2/ATEX). A switch-ek megfelelnek az FCC, TÜV, UL, és CE szabványoknak, és két modell típusban érhetőek el. Az egyik a szabványos működési hőfoktartománnyal rendelkezik (0 és 60°C között) a másik pedig kiterjesztett hőfoktartománnyal (-40 és 75°C között). Mindkét modell 100%-osan megfelelt a teszteken, így bizonyítva, hogy megfelelnek az ipari automatizálás speciális igényeinek. Az EDS-305/308 switch-ek egyszerűen installálhatóak DIN-sínen, vagy az elosztó dobozokon.

Termékek

2475
EDS-305
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, 0 to 60°C
Lista ár: 64 500 Ft
Bruttó ár: 81 915 Ft
Raktárról szállítható
Szállítási idő 3 nap vagy személyesen átvehető
Bejelentkezés
2478
EDS-305-M-SC
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC connector, 0 to 60°C
Lista ár: 99 000 Ft
Bruttó ár: 125 730 Ft
Raktárról szállítható
Szállítási idő 3 nap vagy személyesen átvehető
Bejelentkezés
2479
EDS-305-M-SC-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 122 500 Ft
Bruttó ár: 155 575 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2480
EDS-305-M-ST
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, ST connector, 0 to 60°C
Lista ár: 99 000 Ft
Bruttó ár: 125 730 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2481
EDS-305-M-ST-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, ST connector, -40 to 75°C
Lista ár: 122 500 Ft
Bruttó ár: 155 575 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2482
EDS-305-S-SC
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 single mode 100BaseFX port, SC connector, 0 to 60°C
Lista ár: 144 500 Ft
Bruttó ár: 183 515 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2483
EDS-305-S-SC-80
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 long-haul (80 km) single mode 100BaseFX port, SC connector, 0 to 60°C
Lista ár: 407 000 Ft
Bruttó ár: 516 890 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2485
EDS-305-S-SC-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 4 10/100BaseT(X) ports, 1 single mode 100BaseFX port, SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 159 500 Ft
Bruttó ár: 202 565 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2486
EDS-305-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 5 10/100BaseT(X) ports, -40 to 75°C
Lista ár: 79 600 Ft
Bruttó ár: 101 092 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2487
EDS-308
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports, -10 to 60°C
Lista ár: 81 400 Ft
Bruttó ár: 103 378 Ft
Raktárról szállítható
Szállítási idő 3 nap vagy személyesen átvehető
Bejelentkezés
2492
EDS-308-M-SC
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC connector, -10 to 60°C
Lista ár: 117 200 Ft
Bruttó ár: 148 844 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2493
EDS-308-M-SC-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 multi mode 100BaseFX port, SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 127 700 Ft
Bruttó ár: 162 179 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2488
EDS-308-MM-SC
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 2 multi mode 100BaseFX ports, SC connector, -10 to 60°C
Lista ár: 142 700 Ft
Bruttó ár: 181 229 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2489
EDS-308-MM-SC-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 2 multi mode 100BaseFX ports, SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 159 500 Ft
Bruttó ár: 202 565 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2490
EDS-308-MM-ST
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 2 multi mode 100BaseFX ports, ST connector, -10 to 60°C
Lista ár: 142 700 Ft
Bruttó ár: 181 229 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2491
EDS-308-MM-ST-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 2 multi mode 100BaseFX ports, ST connector, -40 to 75°C
Lista ár: 159 500 Ft
Bruttó ár: 202 565 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2494
EDS-308-S-SC
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 single mode 100BaseFX port, SC connector, -10 to 60°C
Lista ár: 144 500 Ft
Bruttó ár: 183 515 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2495
EDS-308-S-SC-80
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 long-haul (80 km) single mode 100BaseFX port, SC connector, -10 to 60°C
Lista ár: 357 700 Ft
Bruttó ár: 454 279 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2497
EDS-308-S-SC-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 7 10/100BaseT(X) ports, 1 single mode 100BaseFX port, SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 169 100 Ft
Bruttó ár: 214 757 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2498
EDS-308-SS-SC
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 2 single mode 100BaseFX ports, SC connector, -10 to 60°C
Lista ár: 201 700 Ft
Bruttó ár: 256 159 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2499
EDS-308-SS-SC-80
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 2 long-haul (80 km) single mode 100BaseFX ports, SC connector, -10 to 60°C
Lista ár: 610 500 Ft
Bruttó ár: 775 335 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2501
EDS-308-SS-SC-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 6 10/100BaseT(X) ports, 2 single mode 100BaseFX ports, SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 229 900 Ft
Bruttó ár: 291 973 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2502
EDS-308-T
Industrial Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports, -40 to 75°C
Lista ár: 94 400 Ft
Bruttó ár: 119 888 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés