fényképe

Jellemzők és előnyök

  • Túlfeszültség védelem a soros, LAN és a tápellátás számára
  • 2 kV-os leválasztás a soros jelekre
  • Robusztus csavar-típusú sorkapcsok a tápbemenet és a soros csatlakozók számára
  • C1D2 és ATEX tanúsítvány a zord ipari környezet számára
  • Lépcsős Ethernet portok az egyszerű kábelezésért
  • Redundáns DC tápbemenetek
  • Figyelmeztetés a relés kimenetnél és e-mailben
  • Alacsony energia fogyasztás a beépített MiiNe CPU-val
  • Kiterjesztett működési hőfoktartomány -40 és 75°C között

Az eszköz bemutatása

Más NPort IA eszköz szerverekhez képest a NPort IA5000A eszköz szerverek sokkal robusztusabbak a házat, a csatlakozókat, szerelési módszereket és a túlfeszültség védelmet tekintve. Az NPort IA5000A nem csupán hardver frissített, de emellett az eszköz szerver szoftvere eszközei és felhasználó barátok.

Az NPort IA5000A eszköz szerver egyszerű és megbízható soros-Ethernet csatlakozást kínál, az ipari automatizálási szektor számára. A szerverek többféle műveleti módot is támogatnak --TCP Szervert, TCP Klienst, UDP-t, Real COM-ot, RFC2217-et, Reverse Telnet-et, Pair Kapcsolódást, és Ethernet Modemet – biztosítva a hálózati szoftver kompatibilitást és ideális választást jelent RS-232/422/485 soros eszközök kapcsolásához, mint a PLC-k, szenzorok, mérőeszközök, motorok, driverek, vonalkód olvasók, és operátor kijelzők. Az NPort IA5000A eszköz szerverek kompakt házzal és DIN-Rail szerelő készlettel kaphatóak.

Lépcsőzetes Ethernet Portok az egyszerű kábelezésért (csak a modulok 10/100BaseTX)

Az NPort IA5000 eszköz szerverek mindegyike rendelkezik két darab Ethernet porttal, amelyek Ethernet switch portként használhatóak. Egy port közvetlenül kapcsolódik a hálózathoz vagy a szerverhez és a másik port kapcsolódhat másik NPort IA eszköz szerverhez vagy másik Ethernet eszközhöz. A duális Ethernet portok segítenek lecsökkenteni a kábelezés költségét azáltal, hogy nem szükséges minden eszköz Ethernet switch-hez való csatlakoztatása.

 Redundáns tápbemenetek

Az NPort IA5000A eszköz szerverek két tápbementtel rendelkeznek, amelyek egy időben képesek élő DC tápbemeneti forráshoz kapcsolódni. Amennyiben az egyik tápellátás kiesik, a másik forrás automatikusan átveszi. Redundáns tápbementek segítenek annak biztosításában, hogy az eszköz szerverei non-stop működjenek.

Relés kimenetű figyelmeztetés és e-mailes riasztások

A beépített relés kimenet használható az Ethernet kapcsolattal vagy a tápbemenettel kapcsolatos problémák jelzésére vagy ha változás történik a DCD vagy DSR soros jelek között. A web konzol jelzi, hogy melyik Ethernet kapcsolat vagy tápbemenet esett ki, vagy melyik soros jel változott meg. Egy e-mail figyelmeztetés akkor is beállítható, ha kivétel fordul elő. Ezek igen értékes funkciók, hiszen lehetővé teszik a karbantartási mérnökök számára, hogy gyorsan cselekedjenek a veszélyes helyzetekben.

Túlfeszültség védelem a soros, LAN és tápellátás számára

Az NPort IA5000A eszköz szervereket úgy tervezték, hogy zord ipari környezetben működjenek és mivel mindkét kommunikációs jel tápellátási vonala védve van a túlfeszültségektől, az eszköz szerverek jól használhatóak olaj és gáz iparágakban és az energia iparágban.

Ipari szintű tanúsítvány

Ahhoz, hogy biztosítsa a megbízható műveleteket az ipari környezetben, az NPort IA5000A eszközök különböző ipari tanúsítványokat szereztek meg, beleértve az IP30 értékelést a mechanikai védelemre, UL508 biztonsági tanúsítványt az ipari felügyeleti eszközökre és  robbanás biztos tanúsítványt a veszélyes helyszínekre. A tanúsítványok tartalmazzák az alábbiakat: UL/cUL Class 1 Division 2 Groups A, B, C, D, és ATEX Class 1 Zone 2.

Termékek

2041
NPort IA-5150
1-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X) (RJ45)
Lista ár: 99 400 Ft
Bruttó ár: 126 238 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2048
NPort IA-5150-M-SC
1-port RS-232/422/485 serial device server, 100M Multi mode Fiber, SC connector
Lista ár: 139 300 Ft
Bruttó ár: 176 911 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2049
NPort IA-5150-M-SC-T
1-port RS-232/422/485 serial device server, 100M Multi mode Fiber, SC connector, -40~75C
Lista ár: 195 300 Ft
Bruttó ár: 248 031 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2050
NPort IA-5150-S-SC
1-port RS-232/422/485 serial device server, 100M Single mode Fiber, SC connector
Lista ár: 156 800 Ft
Bruttó ár: 199 136 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2051
NPort IA-5150-S-SC-T
1-port RS-232/422/485 serial device server, 100M Single mode Fiber, SC connector, -40~75C
Lista ár: 221 800 Ft
Bruttó ár: 281 686 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2052
NPort IA-5150-T
1-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X) (RJ45), -40~75C
Lista ár: 132 900 Ft
Bruttó ár: 168 783 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2042
NPort IA-5150I
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X) (RJ45)
Lista ár: 129 300 Ft
Bruttó ár: 164 211 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2043
NPort IA-5150I-M-SC
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 100M Multi mode Fiber, SC connector
Lista ár: 185 200 Ft
Bruttó ár: 235 204 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2044
NPort IA-5150I-M-SC-T
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 100M Multi mode Fiber, SC connector, -40~75C
Lista ár: 241 100 Ft
Bruttó ár: 306 197 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2045
NPort IA-5150I-S-SC
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 100M Single mode Fiber, SC connector
Lista ár: 206 300 Ft
Bruttó ár: 262 001 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2046
NPort IA-5150I-S-SC-T
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 100M Single mode Fiber, SC connector, -40~75C
Lista ár: 267 700 Ft
Bruttó ár: 339 979 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2047
NPort IA-5150I-T
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X) (RJ45), -40~75C
Lista ár: 165 900 Ft
Bruttó ár: 210 693 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2053
NPort IA-5250
2-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X) (RJ45)
Lista ár: 110 000 Ft
Bruttó ár: 139 700 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2054
NPort IA-5250-T
2-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X) (RJ45), -40~75C
Lista ár: 146 700 Ft
Bruttó ár: 186 309 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2971
NPort IA5150A
1-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge
Lista ár: 107 800 Ft
Bruttó ár: 136 906 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4380
NPort IA5150A-IEX
1-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, IECEx Certification Approval
Lista ár: 123 800 Ft
Bruttó ár: 157 226 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2970
NPort IA5150A-T
1-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C
Lista ár: 134 800 Ft
Bruttó ár: 171 196 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4381
NPort IA5150A-T-IEX
1-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C, IECEx Certification Approval
Lista ár: 156 800 Ft
Bruttó ár: 199 136 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2973
NPort IA5150AI
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge
Lista ár: 139 300 Ft
Bruttó ár: 176 911 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4433
NPort IA5150AI-IEX
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, IECEx Certification Approval
Lista ár: 156 800 Ft
Bruttó ár: 199 136 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2972
NPort IA5150AI-T
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C
Lista ár: 176 000 Ft
Bruttó ár: 223 520 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4434
NPort IA5150AI-T-IEX
1-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C, IECEx Certification Approval
Lista ár: 197 100 Ft
Bruttó ár: 250 317 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2975
NPort IA5250A
2-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge
Lista ár: 120 100 Ft
Bruttó ár: 152 527 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4382
NPort IA5250A-IEX
2-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, IECEx Certification Approval
Lista ár: 137 500 Ft
Bruttó ár: 174 625 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2974
NPort IA5250A-T
2-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C
Lista ár: 148 500 Ft
Bruttó ár: 188 595 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4383
NPort IA5250A-T-IEX
2-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C, IECEx Certification Approval
Lista ár: 171 400 Ft
Bruttó ár: 217 678 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2977
NPort IA5250AI
2-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge
Lista ár: 169 600 Ft
Bruttó ár: 215 392 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4435
NPort IA5250AI-IEX
2-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, IECEx Certification Approval
Lista ár: 173 300 Ft
Bruttó ár: 220 091 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2976
NPort IA5250AI-T
2-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C
Lista ár: 211 800 Ft
Bruttó ár: 268 986 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
4436
NPort IA5250AI-T-IEX
2-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C, IECEx Certification Approval
Lista ár: 237 400 Ft
Bruttó ár: 301 498 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2979
NPort IA5450A
4-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge
Lista ár: 202 600 Ft
Bruttó ár: 257 302 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2978
NPort IA5450A-T
4-port RS-232/422/485 serial device server, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C
Lista ár: 253 000 Ft
Bruttó ár: 321 310 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2981
NPort IA5450AI
4-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge
Lista ár: 286 900 Ft
Bruttó ár: 364 363 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
2980
NPort IA5450AI-T
4-port RS-232/422/485 serial device server with 2 KV isolation, 10/100MBaseT(X), 1KV serial surge, -40~75C
Lista ár: 358 400 Ft
Bruttó ár: 455 168 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés

Következő lépés

Hasonló termékek