fényképe

Jellemzők és előnyök

  • 4 kombinált IEEE 802.3at PoE és Ethernet port
  • Akár 30W teljesítmény 24/48V DC-n PoE portonként
  • Intelligens áramfelvétel azonosítás és osztályozás
  • Redundáns DC táplálás (24/48V)
  • -40 és 75°C közötti működési hőfoktartomány

 

Az eszköz bemutatása

Az EDS-P206A-4PoE switch-ek intelligens, 6 portos, nem menedzselt Ethernet switch-ek, amelyek támogatják a PoE (Power-over-Ethernet) funkciót a portokon 1-től 4-ig. A switch-eket tápforrásként osztályozzák (Power Source Equipment), és amikor ekként használják, az EDS-P206A-4PoE switch-ek lehetővé teszik a tápellátás centralizálását, és akár 30 wattot is kínálnak portonként. A switch-ek arra is használhatóak, hogy táplálják az IEEE 802.3at megfelelőség szerint táplált eszközöket (PD), csökkentve a kiegészítő kábelezés szükségességét, és támogatva az IEEE 802.3/802.3u/802.3x-et a 10/100M által, teljes/fél-duplex, MDI/MDI-X automata érzékeléssel, hogy gazdaságos megoldást kínáljon az ipari Ethernet hálózatok számára. Továbbá, a beépített relés figyelmeztető funkció figyelmezteti a hálózati mérnököket, ha a tápellátás vagy egy port kiesik.

Termékek

3178
EDS-P206A-4PoE
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100BaseT(X) ports, 0 to 60°C
Lista ár: 108 400 Ft
Bruttó ár: 137 668 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3166
EDS-P206A-4PoE-M-SC
Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT(X) ports, 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 1 100BaseFX multi mode port with SC connector, 0 to 60°C
Lista ár: 133 900 Ft
Bruttó ár: 170 053 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3165
EDS-P206A-4PoE-M-SC-T
Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT(X) ports, 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 1 100BaseFX multi mode port with SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 154 200 Ft
Bruttó ár: 195 834 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3168
EDS-P206A-4PoE-M-ST
Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT(X) ports, 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 1 100BaseFX multi mode port with ST connector, 0 to 60°C
Lista ár: 133 900 Ft
Bruttó ár: 170 053 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3167
EDS-P206A-4PoE-M-ST-T
Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT(X) ports, 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 1 100BaseFX multi mode port with ST connector, -40 to 75°C
Lista ár: 154 200 Ft
Bruttó ár: 195 834 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3170
EDS-P206A-4PoE-MM-SC
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 2 100BaseFX multi mode port with SC connector, 0 to 60°C
Lista ár: 159 500 Ft
Bruttó ár: 202 565 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3169
EDS-P206A-4PoE-MM-SC-T
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 2 100BaseFX multi mode port with SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 179 700 Ft
Bruttó ár: 228 219 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3172
EDS-P206A-4PoE-MM-ST
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 2 100BaseFX multi mode port with ST connector, 0 to 60°C
Lista ár: 159 500 Ft
Bruttó ár: 202 565 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3171
EDS-P206A-4PoE-MM-ST-T
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 2 100BaseFX multi mode port with ST connector, -40 to 75°C
Lista ár: 179 700 Ft
Bruttó ár: 228 219 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3174
EDS-P206A-4PoE-S-SC
Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT(X) ports, 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 1 100BaseFX single mode port with SC connector, 0 to 60°C
Lista ár: 181 500 Ft
Bruttó ár: 230 505 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3173
EDS-P206A-4PoE-S-SC-T
Unmanaged PoE Ethernet switch with 1 10/100BaseT(X) ports, 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 1 100BaseFX single mode port with SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 201 700 Ft
Bruttó ár: 256 159 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3176
EDS-P206A-4PoE-SS-SC
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 2 100BaseFX single mode port with SC connector, 0 to 60°C
Lista ár: 229 900 Ft
Bruttó ár: 291 973 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3175
EDS-P206A-4PoE-SS-SC-T
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, and 2 100BaseFX single mode port with SC connector, -40 to 75°C
Lista ár: 252 000 Ft
Bruttó ár: 320 040 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés
3177
EDS-P206A-4PoE-T
Unmanaged PoE Ethernet switch with 4 PoE 10/100BaseT(X) ports, 2 10/100BaseT(X) ports, -40 to 75°C
Lista ár: 129 500 Ft
Bruttó ár: 164 465 Ft
Nincs raktárkészlet
Bejelentkezés