A Moxa ipari Ethernet interfész modulok a 19" rack-be szerelhető, moduláris ipari Ethernet switchekhez használhatóak.

A több mint 30 különböző modul lehetővé teszi a rugalmas hálózat kialakítást:

  • 10/100, gigabites és 10 gigabites RJ45 Ethernet modulok
  • 100FX, gigabites és 10 gigabites optikai (üvegszál) modulok - multimode, single mode, SFP (akár 120km-ig!) és SFP+ (10G csatlakozás)
  • M12-es csatlakozók a nagy rázkódás ellen
  • PTP moduok támogatják az IEEE 1588 v2 Precision Time Protocolt az időszinkronhoz (nanoszekundum pontossággal)
  • MTRJ és multimode ST-FL csatlakozók régi alállomási hálózatokhoz
  • PoE portok PoE-s eszközök táplálásához

Média modulok a moduláris switchekhez

  • 1G portos gigabit Ethernet SFP modulok
  • Gigabit Ethernet és 10/100 fast Ethernet modulok az EDS-728/828 sorozat moduláris ipari Ethernet switchekhez
  • 10/100 és gigabit RJ45 Ethernet, 100FX és gigabit multimode és singlemode optikai modulok, PoE portok az IKS, ICS és PT rack-be szerelhető moduláris ipari Ethernet switch-ekhez
  • 1 portos 10/100 Ethernet SFP modulok (100FX optikai csatlakozás)
  • 4-portos 10/100 Ethernet és optikai interfész modulok az EDS-600 sorozat switch-ekhez
  • 4-portos 10/100 Ethernet interfész modulok az EDS-600 sorozat switch-ekhez időszinkron támogatással (IEEE 1588v2 - Precision Time Protocol)
  • 1-portos 10 gigabit Ethernet SFP+ modulok
  • 2 csatornás üvegszálas elkerülő egységek
  • SFP slotba helyezhető gigabit Ethernet modul