IMC-101 sorozat fényképe

IMC-101 sorozat

Ipari 10/100BaseT(X) - 100BaseFX Ethernet-üvegszál média konverterek


Ajánlatkérés | Adatlap

Vásárlás a webshopban

Jellemzők és előnyök

  • 10/100BaseT(X) automatikus kapcsolatfelvétel és automatikus MDI/MDI-X
  • Kapcsolati hiba átívelése (Link Fault Pass-Through) (a média konvertereknek párban kell működniük)
  • Tápellátási hiba, port kimaradás esetén riasztás a relés outputnál
  • Redundáns tápbemenetek
  • -40 és 75°C közötti működési hőfoktartomány (csak a T modellekkel)
  • Veszélyes környezetre tervezve (Class 1 Div. 2/Zone 2)

 

Az eszköz bemutatása

Az IMC-101 ipari média konverterek ipari szintű média konverziót kínálnak a 10/100BaseT(X) és a 100BaseFX (SC/ST csatlakozók) között. Az IMC-101 megbízható ipari felépítése kitűnő az ipari automatizálás alkalmazásainak folyamatos futásához, és mindkét IMC-101 konverter relés output figyelmeztető alarmmal rendelkezik, hogy segítsen megelőzni a károkat és veszteségeket. Az IMC-101 média konvertereket zord ipari környezethez tervezték, illetve veszélyes helyszínekhez (Class 1, Division 2/Zone 2, DNV, and GL Certification), és megfelelnek a következő szabványoknak: FCC, TV, UL, és CE.  Az IMC-101 sorozat két modelltípusban is elérhető: vagy 0 és 60°C között, vagy a kiterjesztett -40 és 75°C közötti hőfoktartományban is működőképes. Minden IMC-101 sorozatot alávetették és 100%-osan meg is feleltek az égési tesztnek.

Termékek

Vásárláshoz regisztráljon, majd lépjen be.

Következő lépés

Hasonló termékek