Ethernet média konverterek

Ethernet-optikai üvegszál média konverterek: single mode, multimode, gigabit (SFP modul) akár PoE támogatással

A Moxa ipari Ethernet-optikai (üvegszál) média konverterek rendelkeznek a szükséges tanúsítványokkal ipari környezetben történő felhasználáshoz (pl. ATEX), kiterjesztett hőfoktartományban működnek, redundánsan is táplálhatóak, így bármilyen zord, ipari környezetben használhatóak, pl. olaj- és gáziparban, energiaiparban, közlekedésben (ITS), vagy bármilyen nagy kiterjedésű felügyeleti rendszerhez.

A gigabites média konverter (IMC-101G) szabványos SFP modulok segítségével, akár 120km-es távolságot is képes áthidalni, az IMC-P101 ipari PoE média konverter pedig képes szabványos PoE-n keresztül táplálható eszközök, pl. IP kamerák táplálására.

A Moxa média konverterekre is - mint a legtöbb termékre - 5 év garanciát tudunk biztosítani.

A Moxa ipari Ethernet-optikai média konverterei:

ME-10-T 1-foglalatos média konverter ház
CSM-400 10/100BaseT(X) – 100BaseFX becsúsztatható modulok az NRack System™ rendszerhez.
TRC-2190 18-slot rackmount chassis managed media converter
IMC-21GA sorozat Ipari Gigabit Ethernet-optikai médiakonverterek
IMC-21A sorozat Belépő szintű ipari 10/100BaseT(X) - 100BaseFX Ethernet-optikai konverter
IMC-101 sorozat Ipari 10/100BaseT(X) - 100BaseFX Ethernet-üvegszál média konverterek
IMC-21 sorozat Belépő szintű ipari média konverterek (10/100BaseT(X) - 100BaseFX)
IMC-101G sorozat Ipari gigabites Ethernet-üvegszál (SFP) média konverterek
PTC-101-M12 sorozat EN 50121-4 tanúsított Ethernet - single mode optikai konverter vasúti alkalmazásokhoz SC és ST csatlakozóval
PTC-101 sorozat Ethernet-üvegszál média konverterek IEC 61850-3 és EN50155 tanúsítvánnyal
TRC-190 sorozat Rack szekrénybe szerelhető moduláris média konverter
CSM-200 sorozat 10/100BaseT(X) - 100BaseFX Ethernet-optikai média konverter modulok a TRC-190-es keretbe
IMC-P101 sorozat IEEE 802.3af PoE Ethernet-üvegszál média konverterek