Ha szükséged van tartalék vagy teszt eszközre, kipróbálnál egy típust, de nem vagy biztos a dolgodban, akkor ezt az akciót Neked találtuk ki!

Moxa eszközöket vásárolhatsz -30% és -50% áron!

Mindenféle termék megtalálható a repertoárunkban a beágyazott számítógépektől a médiakonvertereken át a soros kártyákig! Sőt, ha ipari switch-re lenne szükséged, abban is segítünk!

Az eszközök teljesen újak, sértetlen csomagolásban vásárolhatók meg, általában tesztre rendeltük őket vagy visszamondás után maradtak nálunk. A garancia kevesebb, mint 1 év, viszont a Com-Forth csapattól megszokott magas szintű műszaki támogatást ugyanúgy biztosítjuk!

Nézd át a listánkat és szerezd be most az eszközöket, nehogy lemaradj róluk!

Eszköz Eszköz leírása Darab Árenged-
mény (%)
Új ár
CI-134IS-DB9M 4 portos ISA soros kártya, RS-422/485 2 50 45 400 Ft
CM-600-3MSC/1TX 4 portos 10/100 Ethernet és optikai modul az EDS-600 sorozat moduláris Ethernet switchekhez; 3db multimode SC és 1db 10/100 Ethernet port 1 50 67 500 Ft
CM-600-4TX DIN-sínre szerelhető menedzselhető Fast Ethernet interfész modul 4 10/100BaseT(X) porttal, RJ45, -40 - 75°C 1 50 25 400 Ft
CP-102UF-M-ST 2 portos Universal PCI soros kártya optikai  multi módusú 5 km átvitellel 1 50 36 000 Ft
DA-663-16-LX RISC-alapú rackbe szerelhető adatgyűjtő számítógép 16 soros porttal, dual multi-módusú optika, PCMCIA, CompactFlash, USB, Linux OS 1 50 146 950 Ft
DA-682-XPE x86 alapú rackbe szerelhető számítógép 1 50 252 700 Ft
DA-SP08-I-TB x86 rack szekrénybe szerelhető ipari számítógép: VGA, 4 Gigabit Ethernet, 2 modullal bővíthető, CompactFlash, USB, WinXPe SP2 1 50 64 200 Ft
DA-UPCI-DK DA-682 rackbe szerelhető számítógépbe Universal PCI slot modul 1 50 19 550 Ft
EDS-305-M-SC Nem menedzselhető Ethernet switch 4 10/100BaseT(X) porttal, 1 multi módusú 100BaseFX port, 0 - 60°C 1 50 39 600 Ft
EDS-82810G 24+4G-portos Layer 3 gigabites moduláris menedzselt ipari Ethernet switch 1 50 337 400 Ft
EDS-G512E-8PoE-4GSFP 12-portos, Gigabites menedzselt Ethernet switch, 8 10/100/1000BaseT PoE/PoE+ portok, 4 100/1000BaseSFP foglalat , -10 to 60°C  1 30    342 300 Ft
EDS-P308 Nem menedzselhető PoE Ethernet switch  IEEE802.3af, 8 10/100BaseT(X) porttal, 0 - 60°C 1 50 49 200 Ft
EDS-P308-T Ipari IEEE802.3af PoE, nem menedzselt Ethernet Switch 8 10/100BaseT(X) porttal, -40 to 75°C  1 30      80 850 Ft
EDS-P510-T Menedzselt Gigabit Ethernet switch 3 10/100BaseT(X) porttal, 4 PoE 10/100BaseT(X) porttal, és 3 10/100/1000BaseT(X) vagy 100/1000BaseSFP foglalattal kombinált porttal, -40 to 75°C 1 30    256 410 Ft
EPM-3337 V242X  számítógép bővítőkártya:  GSM/GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA, GPS, WLAN(IEEE 802.11abgn) modul SMA csatlakozóval 2 50 114 300 Ft
IA260-LX RISC-alapú DIN-sínre szerelhető beágyazott számítógép, VGA, 4 soros porttal, dual LAN, DIO, CompactFlash, USB, Linux 2.6 1 50 105 600 Ft
IA261-I-LX RISC-alapú beágyazott számítógép VGA, 4 izolált soros Port, Dual LAN, DIO, CompactFlash, USB, Linux 2.6 1 50 171 300 Ft
IA3341-LX RISC processzor alapú beágyazott számítógép - 2 soros port, 4 DI, 4 DO, 2 AI, 2 hőelem bemenet, 2 Ethernet port, SD bővítési lehetőség, Linux operációs rendszer 1 50 89 800 Ft
IKS-6728-8PoE-4GTXSFP-48-T Moduláris menedzselt Ethernet switch  8 10/100BaseT(X) PoE/PoE+ porttal, 4 10/100/1000BaseT(X) vagy 100/1000BaseSFP kombinált porttal, és 2 foglalattal Fast Ethernet modulok számára, elülső kábelezés, 1 izolált tápegység(48 VDC), -40 to 75°C 1 50    303 350 Ft
IMC-21-M-ST-FL Belépő szintű Ethernet-optikai konverter, 10BaseT to 10BaseFL, multi módusú, -10...60°C 6 50 21 850 Ft
ioLogik E2242 Aktív Ethernet I/O szerver, 4AI/12DIO 1 50 66 600 Ft
ioLogik R2140 RS-485 távoli I/O 8 analóg inputtal és 2 analóg outputtal 1 50 56 150 Ft
ioPAC 8020-5-RJ45-C-T Moduláris RTU / kontroller egység vasúti alkalmazásokhoz EN50155 tanúsítvánnyal 1 50 180 000 Ft
ISD-1130-T 4 vezetékes túlfesztültség védelem a soros adatvonalak számára, RS-422/485, 4 kV túlfesztültség védelem, -40 to 85°C  2 50        9 900 Ft
ISD-1210-T 4 vezetékes túlfesztültség védelem a soros adatvonalak számára, RS-232, 20 kV túlfeszültség védelem, -40 to 85°C  2 30      27 500 Ft
ISD-1230-T 4 vezetékes túlfesztültség védelem a soros adatvonalak számára, RS-422/485, 20 kV túlfeszültség védelem, -40 to 85°C  2 30      27 500 Ft
M-2250 I/O modul, 2DO, relés, 230VAC, 24VDC, 2.0A, RTB 1 50 6 750 Ft
MGate 5102-PBM-PN 1 portos PROFIBUS Master - PROFINET konverter 0 to 60°C  1 50    128 400 Ft
MiiNePort E1-SDK SDK MiiNePort E1 Sorozathoz Modullal 1 50 33 200 Ft
MiiNePort E1-ST Starter kit a MiiNePort E1 sorozathoz modullal 2 50 19 600 Ft
MiiNePort E2-ST  Starter kit a MiiNePort E2 sorozathoz modullal 3 50 8 700 Ft
MiiNePort W1-ST Szerelő készlet MiiNePort W1 számára (W1 Modullal), adapterrel 1 50      29 450 Ft
MxNVR-IA8 8 csatornás ipari hálózati videó rögzítő zord ipari környezethez 1 50 246 500 Ft
NE-4100-ST Starter Kit / fejlesztői készlet NE-4100T, NE-4110S/A és NE-4120S/A beágyazott konverterekhez 1 50 12 900 Ft
NM-FX01-S-SC NPort 6000 biztonsági soros-Ethernet szerverekhez kiegészítő modul: 1 100BaseFx single mode optikai port 1 50 17 600 Ft
NPort IA5150A 1 portps RS-232/422/485 soros szerver 10/100MBaseT(X), 1KV soros túlfeszültség védelemmel 1 30      54 950 Ft
NPort S8455I-MM-SC Ethernet / soros switch 4 porttal, RS-232/422/485, 3 port 10/100 Ethernet, 2 port 100M multi módusú optikai, 15KV ESD, 12-48 VDC 2 50 187 250 Ft
NPort Z3150 1-portos ZigBee - Ethernet gateway, 0 ~ 60°C 2 50 53 750 Ft
OnCell 5004 Ipari GSM/GPRS router, dual SIM, 12-48V DC 2 50 101 050 Ft
OnCell 5004-HSDPA 4-portos ötsávos Ipari UMTS/HSDPA Router, 10/100M Ethernet, RJ-45 , 12-48VDC 1 50 136 350 Ft
OnCell G3150 1 portos négysávos ipari GSM/GPRS/EDGE IP átjáró, RS-232/422/485, DB9 csatlakozó, -30 to 55°C 1 30      94 640 Ft
OnCell G3211 2 portos RS-232 IP modem, DB9 csatlakozó, 12-48V DC 1 50 56 700 Ft
OPT4-M9B 4 portos soros illesztő kártya kiegészítő, DB9M 1 50 5 345 Ft
OPT8-RJ45 8 Portos csatlakozó doboz RJ45, fémdobozos kivitel 1 50      12 350 Ft
PT-7828-F-HV IEC 61850-3 24+4G-portos moduláris Layer 3 rack-be szerelhető Ethernet switch, 1 leválasztott tápegység (88-300V DC vagy 85-264V AC), -40...85°C hőfoktartomány 1 50 318 150 Ft
PWR-190-AC Tápegység a TRC-190 sorozathoz, 110V-220V AC bemenettel 1 50 28 100 Ft
RM-1602-T 16 csatornás digitális bemeneti modul, 24 VDC, sink/source type 1 50 37 900 Ft
RM-2600-T 16 csatornás digitális kimeneti modul, 24 VDC, sink type, 0.2 A 1 50 37 900 Ft
RM-3810-T 8 csatornás analóg bemeneti modul, 0-10V, 16 bit 1 50 59 050 Ft
SFP-1GLHXLC 1G portos gigabit Ethernet SFP modulok 1000BaseLHX, LC csatlakozó, 40 km, 0...60°C hőfoktartomány 1 50 95 150 Ft
SPL-24 Ipari IEEE802.3af PoE splitter, 12.95W  , 0...60°C 5 50 17 850 Ft
TN-5308-LV M12 csatlakozós nem menedzselhető Ethernet Switch 8 10/100BaseT(X) porttal M12 csatlakozóval, 12/24/36/48 VDC, 0 - 60°C 1 50 57 300 Ft
TRC-190-AC Rack szekrénybe szerelhető moduláris média konverter 1 50 83 750 Ft
UC-8416-LX RISC alapú beágyazott számítógép IXP435, 8 soros port, 3 LAN, 8 switch port, 4 DIO, CompactFlash, USB, Linux 2.6 1 50 145 750 Ft
UC-8481-LX RISC alapú beágyazott számítógép, Linux operációs rendszerrel, 3G, Wi-Fi és GPS modullal, 2 Ethernet és 2 soros porttal, 2 USB 2.0 porttal, 2 mini PCIe foglalattal 1 50 295 050 Ft
V2101-T-XPE x86 beágyazott számítógép: Intel Menlow XL, VGA, LVDS, Audio, 2 LAN, 2 soros port, 3DI, 3DO, 4 USB 2.0, CF, SD, Win XPe SP2, -40...85°C hőfoktartomány 1 50 154 650 Ft
V2401-XPE x86 előtelepített beágyazott számítógép VGA csatlakozóval, DVI, LVDS, 2 Gigabit LANs, 12 COMs, 6 USB, 4 DI, 4 DO, Compact Flash, beépített Windows operációs rendszer 1 50    188 250 Ft
V2422-LX x86 Beágyazott Számítógép, VGA, DVI, 2 Gigabit LAN, 4 COM, 6 USB, 4DI/4DO, Compact Flash, 2 Periféria bővítő Slot, Linux, -10~60C 1 50 205 500 Ft
V2616-LX x86-alapú beágyazott számítógép: Intel Core 2 Duo processzor, két LAN port (M12 csatlakozók), soros portok, 6 DI csatorna, 2 DO csatorna, VGA , DVI-D, 3 USB port, 1 SATA tárhelycsatlakozó, 2 cserélhető tárolótálca, CompactFlash 1 50    570 150 Ft
V462-CE x86-alapú box számítógép AMD LX 800, VGA, dual LAN, 4 soros port, CompactFlash, PCMCIA, USB, Audio, WinCE 6.0 1 50 144 000 Ft
V481-CE x86-alapú box számítógép VGA, dual LAN, 8 soros port, CompactFlash, USB, Audio, WinCE 5.0 1 50 304 200 Ft
V481-XPE x86-alapú box számítógép VGA, dual LANs 8 soros port, CompactFlash, USB, Audio, WinXPe 1 50 184 600 Ft
VP-3112MPIR CS foglalat, 3.1mm-8mm, f1.2, DC auto iris, day&night lencse 2 50 21 600 Ft
VP-CI800 CI-701 Falra szerelő készlet 2 50 2 900 Ft
VPort 15-M12-PAL EN50155 tanúsítvánnyal rendelkező, 1.3 megapixeles rögzített kupolás IP kamera M12 csatlakozóval, PAL modulációval 1 50      84 150 Ft
VPort 16-M12-CAM3L5460P Fix dome ipari IP kamera EN50155 tanúsítvánnyal, vasúti kommunikációs alkalmazásokhoz, 1,3 megapixel 1 50 97 500 Ft
VPort 26 Kültéri H.264/MJPEG fix dome IP kamera, 12/24VDC or 24VAC, -40 - 50°C 1 50 125 050 Ft
VPort 3310 1 csatornás MPEG4 ipari video szerver, 0 - 60°C 2 50 61 350 Ft
VPort 3310-T 2 csatornás MPEG4 ipari video szerver, -40 - 75°C 1 50 68 700 Ft
VPort 36-1MP-IVA H.264/MJPEG fix box IP kamera, 12/24 VDC vagy 24 VAC, PoE, -25 - 60°C , IVA funkciókkal 1 50 112 200 Ft
VPort 451 1 csatornás MPEG4/MJPEG ipari videó encoder az IP felügyeletért 1 50 75 750 Ft
VPort P06-1MP-M12-CAM42 EN50155,HD,kompakt IP kamera,M12 csatlakozó,1 audio-in,PoE,4.2mm Lencse,-25 -55°C 1 50 66 000 Ft
W341-LX RISC- alapú beágyazott számítógép 802.11a/b/g WLAN, 4 soros port, 1 LAN, relés kimenet, USB, SD, Linux OS 1 50 71 650 Ft
W406-LX RISC-alapú Wi-Fi beágyazott számítógép GSM/GPRS/EDGE, 4 DI, 4 DO, 2 soros port, Ethernet, SD, Linux 2.6 1 50 97 150 Ft
*Áraink forintban, Áfa nélkül értendőek, az akció a készlet erejéig érvényes, más kedvezménnyel nem vonható össze.